Kahoot

Kahoot (lai ieviestu spēles elementus mācoties)

Sagatavošana

Pieejams gan MAC un PC, kā arī Android un iOS.

Nepieciešams savienojums ar internetu. Bezsaistes (offline) režīms nav piemērojams. Interfeisa valoda ir tikai angļu valodā. Video par visam funkcijām un lietotāja rokasgrāmata:

https://kahoot.com/schools/how-it-works

Lietošanas mērķis

Padarīt mācīšanos jautru, saistošu un efektīvu visiem skolēniem. Izveidojiet jautras mācību spēles savai klasei dažu minūšu laikā vai izvēlieties no miljoniem esošo spēļu, lai ieviestu tēmu, pārskatītu un pastiprinātu zināšanas un veiktu formatīvo vērtēšanu. Šo pakalpojumu izmanto miljoniem skolotāju visā pasaulē. Ļoti populārs ASV, to plaši izmanto arī Eiropā.

Darba sākšana

1.            Ejiet uz  https://kahoot.com

2.            Pierakstieties bezmaksas versijā kā skolotājs, kas ļauj izmantot Kahoot mazās grupās, līdz 10 cilvēkiem. Jūs varat pierakstīties, izmantojot savu Google, Facebook kontu vai vienkārši ar savu e-pastu. Ja vēlaties izmantot lielākās grupās, pierakstieties ar maksas versiju, kas maksās 3 EUR / mēnesī. To var izdarīt ar skolas kontu.

3.            Pēc reģistrācijas sistēma piedāvās jums izveidot savu viktorīnu vai spēli, paņemt viktorīnu vai spēlēt demo spēli. Ieteicams vispirms spēlēt demo versiju, lai redzētu spēļveida viktorīnas simulāciju. Tas ļaus jums saprast, kā pakalpojums darbojas abās pusēs – kā skolotājs, kurš izveido un vada viktorīnas, un arī kā skolēns, kurš piedalās viktorīnā.

4.            Detalizēta video pamācība skolām, kā izmantot Kahoot,  ir šajā saitē (tikai angļu valodā) https://www.youtube.com/watch?v=zLaHKdQANmc&feature=emb_logo

5.            Lūdzu, izmantojiet video pamācību, lai izveidotu savu viktorīnu https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=KJgZZQcsSPk&feature=emb_logo

6.            Vairāk video konsultācijas par funkcijām un izmantošanu (pieejamas tikai angļu versijas):

https://kahoot.com/library/

This website uses cookies to improve your experience. You agree by using the website further.

Privacy policy