Maisto etikečių supratimas

Maisto etikečių supratimas (sveikesnio maisto pasirinkimo mokymosi įrankis)

Pasiruošimas

Kiekviena veikla gali būti rengiama naudojant skaitmeninį pranešimą ar atsinešant tikro maisto, kad matytume jo etiketes. Mokytojas turi būti susipažinęs su maistinės vertės etikečių skaitymo pagrindais ir žinoti, kurie pasirinkimai yra geresni ir kodėl. Prašome naudotis informacija, pateikta šiame puslapyje meniu skiltyje „Formuojančios mintys“ meniu punkte „Sveikas valgymas“.

Paskirtis

Veikla gali padėti mokiniams ir mokytojams pradėti stebėti jų valgymo pasirinkimus, gauti bendraamžių pasiūlymų ir idėjų dėl maisto, pamatyti gerus ir blogus pavyzdžius, išmokti geresnių pasirinkimų, domėtis, kaip keisti valgymo įpročius.

Kaip taikyti

Jei yra naudojami skaitmeniniai pristatymai, mokinių galima paprašyti paruošti pristatymus apie maisto etiketes, kurios bus aptarinėjamos. Mokinių galima paprašyti atsinešti maisto, kurį jie įprastai turi namuose, ar tik maisto produkto pakuotę. Maistingumo vertė ir sveikesni pasirinkimai turi būti aptarti per pamokas.

Svetainėje naudojami slapukai (cookies) naršymui gerinti. Tęsdami naršymą jūs patvirtinate, kad sutinkate su jų naudojimu.

Privatumo politika