Kahoot

„Kahoot“ (mokymosi žaismas)

Pasiruošimas

Ji galima abiem MAC ir PC taip pat ir Android ir iOS.

Jai reikia internetinio ryšio. Režimas neprisijungus nepalaikomas. Vienintelė kalba yra anglų. Peržiūrėkite vaizdo įrašą, rodantį visas funkcijas ir naudotojo vadovą:

https://kahoot.com/schools/how-it-works/

Paskirtis

Ji padaro mokymą smagų, skatinančį ir efektyvų. Kurkite linksmus mokomuosius žaidimus savo klasėje per kelias minutes ar pasirinkite iš milijonų jau sukurtų pristatyti temai, apibendrinti ar įtvirtinti žinias ir atlikti formuojamąjį vertinimą. Ši paslauga naudojama milijonų mokytojų visame pasaulyje. Ji labai populiari JAV ir taip pat pačiai naudojama Europoje.

Pradžia

  1. Eikite į tinklalapį https://kahoot.com
  2. Užsiregistruokite nemokami versijai kaip mokytojas, tai leis naudoti „Kahoot” mažose grupėse, susidarytose iki 10 žmonių. Jūs prisijungsite naudodami Google, Facebook paskyras ar elektroninį paštą. Jei norite naudoti didesnes grupes, prisiregistruokite mokama versija, kuri kainuos 3 EUR per mėnesį. Tai galima padaryti mokyklos sąskaita.
  3. Kai užsiregistruosite, sistema pasiūlys jums sukurti apklausą ar žaidimą, būti žaidimo vadovu ar pažaisti demonstracinę versiją, kad pamatytumėte sužaidybintos apklausos simuliaciją. Tai leis jums suprasti, kaip veikia paslauga abiejose pusėse – kaip mokytojui, kuris kuria ir vadovauja apklausoms, ir kaip mokiniui, kuris dalyvauja apklausoje.
  4. Detali vaizdo pamoka mokykloms, ketinančioms naudoti „Kahoot” yra nuorodoje (anglų k.): https://www.youtube.com/watch?v=zLaHKdQANmc&feature=emb_logo
  5. Prašome naudotis vaizdo pamoka, kad sukurtumėte savo apklausą: https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=KJgZZQcsSPk&feature=emb_logo
  6. Daugiau vaizdo pamokų funkcijų ir naudojimo galimybių (angliška versija) yra čia: https://kahoot.com/library/

Svetainėje naudojami slapukai (cookies) naršymui gerinti. Tęsdami naršymą jūs patvirtinate, kad sutinkate su jų naudojimu.

Privatumo politika